Zuby a zubové systémy

Nabízíme:

Zubové systémy ESCO

Společnost ESCO byla založena v roce 1913 v Portlandu v Oregonu. Již téměř sto let vyhledávají zákazníci výrobky této firmy pro zvýšení produktivity, odborné služby a inovativní řešení svých nejobtížnějších problémů týkajících se opotřebení, rázů, koroze a odolnosti vůči teplu.

Společnost působí v 19-ti zemích na šesti kontinentech, vlastní rozsáhlou síť 28 výrobních závodů a 35 prodejních a distribučních center.

STABO Lužany realizuje dodávky všech zubových systémů ESCO:

Zubový systém Ultralok

Tento systém zubů je nejnovější inovací firmy ESCO, špičkového dodavatele výkonných otěruvzdorných dílů pro stavební průmysl, která spolu se svými prodejci nyní nabízí speciální program pro přechod na nový systém zubů Ultralok, které zvýší výkon Vašeho stroje a sníží provozní náklady.

Ultralok je pokrokový a nákladově efektivní zubový systém, odpovídá na potřeby uživatelů při použití stroje v jakýchkoliv podmínkách. Na rozdíl od v minulosti používaných třídílných systémů zub-adaptér-pojistka, využívá Ultralok pojistku integrovanou přímo v zubu, čímž se zvyšuje bezpečnost při manipulaci, snižuje potřeba dalších nástrojů, výměna v terénu bez použití kladiva je rychlá a jednoduchá.

Výhody systému Ultralok:

Zuby Ultralok - ilustrace:

Zuby Ultralok - prospekt. Kliknutím zvětšíte.    Zuby Ultralok    Zuby Ultralok    Zuby Ultralok


Zubový systém SV2

ESCO je osvědčený lídr v otěruvzdorných dílech pro lomy a těžbu. Zubový systém SV2 je novinka, která slouží spokojeným zákazníkům po celém světě. Prodejní síť ESCO nabízí speciální výhody při přechodu na SV2 systém, který poskytuje optimální výkon v jakýchkoliv provozních podmínkách.

Kromě zvýšení produktivity a spolehlivosti systému oceňují uživatelé zubového systému SV2 i navýšení bezpečnosti díky jeho sytému uzamykání bez nutnosti použít kladivo. Odlitek z vynikající ESCO slitiny zajišťuje ve srovnání s konkurenčními výrobky nejlepší poměr tvrdosti a odolnosti vůči rázu v nejnáročnějších podmínkách. Zubový systém SV2 je k dispozici pro těžební stroje s podkopovou nebo klapkovou lžící, kolové čelní nakladače a elektrická lanová rýpadla.

Výhody systému SV2:

Zuby SV2 - ilustrace:

Zuby SV2 - prospekt. Kliknutím zvětšíte.    Zuby systému SV2    Zuby systému SV2


Zubový systém Super V

Použití originálního dílu od lídra v oblasti zubových systémů, firmy ESCO, je nejlepší volbou při výměně zubů u všech instalacích adaptérů systému Super V. Vynikající ESCO slitiny a kvalita zaručuje nejlepší výkon ve všech oblastech použití.

Přednosti a výhody systému Super V:

Zuby Super V - ilustrace:

Zuby Super V    Zuby Super V - detail    Zuby Super V na lžíci

Zpět do nabídkyZuby MaxDRP

Společnost RENOMAG s.r.o. dodává revoluční MaxDRP zuby z programu firmy ESCO, které jsou přímo použitelné pro adaptéry typu CAT (zajištění čepem a kroužkem).

Zuby jsou navrženy pro maximální průnik, odolnost proti opotřebení a užitnou hodnotu.

Přednosti zubů MaxDRP zahrnují zesílené tělo zubu v místě spojení s adaptérem, zesílené žebro po celé délce zubu, indikátor opotřebení v místě otvoru pro čep se zesílením pro jeho ochranu.

Výhody MaxDRP:

Zuby MaxDRP - ilustrace:

Zuby MaxDRP

Zpět do nabídkyZuby Futura

Materiál - odolné výměnné zuby Futura jsou se svou pevností a tvrdostí až 530 HB projektovány pro dosažení optimální rovnováhy mezi tvrdostí a odolností.

Tvar - pokrokový design zubů a adaptérů Futura napomáhá výraznou měrou zvýšení životnosti a účinnosti v každém pracovním nasazení.

Inovace - jsou navrženy tak, aby byly silnější a vydržely déle než konkurenční výrobky na trhu.

Zuby Futura - ilustrace:

Zuby Futura - prospekt. Kliknutím zvětšíte.    Zuby Futura    Zuby Futura na lžíci

Zpět do nabídkyZuby Shark

Spojením rafinovaného italského designu a nejmodernějších technologií vznikla řada 30-ti zubů pro 6 různých použití, jež je přímo určena nejnáročnějším zákazníkům vyžadujícím prvotřídní výkon a kvalitu.

SHARK byl vytvořen na základě poptávky po přesnosti, proto byla tato řada nástrojů pro zemní práce navržena s využitím nejlepších technologií projektového oddělení společnosti Intertractor s podporou předních evropských výzkumných center.

Ukázky - zuby Shark v detailu i na lžíci:

Zuby Shark    Zuby Shark - detail    Zuby Shark na lžíci

Zpět do nabídkyOstatní zuby a háky

Ostatní zuby

K rychlé reakci na požadavek zákazníka máme k dispozici velký výběr zubů a adaptérů vhodných pro ekonomický provoz nejen z produkce firmy Intertractor, ale i jiných prověřených dodavatelů. Všechny produkty byly pečlivě vybrány, aby splňovaly ten nejlepší poměr ceny a životnosti.

Bezpečnostní háky

Háky s bezpečnostní pojistkou pro přepravu břemen, které dodáváme na trh, se pro svou robustnost stále těší značné oblibě spokojených uživatelů. Lze je na vybrané místo snadno instalovat pomocí navaření (práce pro vyškoleného svářeče se státní zkouškou, v případě požadavku zajistíme v naší dílně). Použitelné na lžíce, výložníky, rychloupínače a mnoho dalších nástrojů. Vysoká zatížitelnost ověřená CE zkouškou dle DIN/EN 50049 - 2.2.

Ukázky - ostatní zuby:

Zuby Intertractor    Zuby standardní

Zpět do nabídkyPoznámka. Na této stránce jsou použity údaje poskytnuté společností RENOMAG, spol. s r.o.